Aktualności

Najnowsze wiadomości

Ruszyła strona internetowa gry.

Website launched
Hurra udało się! Kaszubskie potwory zaczęły wypełzać z jaskiń, lochów i bagien! Usiądź wygodnie i przejrzyj interesujące Ciebie treści. W zakładce "Magiczne Kaszuby" zapoznasz się ze magiczną krainą. W "Bestiariuszu" czeka na Ciebie szereg informacji na temat potworów i demonów. W dziale "Klasy postaci", "Magia" dowiesz się więcej na temat tworzenia postaci w grze i systemu magicznych mikstur. W dziale "Fakty" przygotowaliśmy dla Ciebie ciekawostki historyczne dotyczące gry i Kaszub.W serwisach social media będziemy publikować informację gdy pojawi się jakiś nowy artykuł na stronie, więc zapraszamy do odwiedzania tego miejsca i śledzenia profili. Dodatkowo zapraszamy do obejrzenia zakładki Twórców/Muzeum aby zapoznać się z historią przepięknego Pałacu w którym mieści się obecnie Muzeum. Życzymy miłej lektury!

Stwórz z nami świat gry

Tworzymy prototyp gry, abyś mógł wczuć się w świat Magicznych Kaszub. Niestety nie posiadamy środków na produkcję pełnej gry. Wesprzyj nas dodając grę do Wishlisty Steam oraz na Kickstarterze i zbuduj z nami unikalny świat fantasy!
Logo Frozengem Studio
Logo Ministerstwo Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu
Logo Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.